KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13591219

nr 1359 1219

Sten Birger Rudnäs

(f. 1932), Sverige

Oljemålning, "Saluhall i Lagos". Signerad. Olja på duk, 45x65cm

Sten Birger Rudnäs, svensk bildkonstnär född 1932.

Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

måndag 9 november 2020
kl 19:31:58

Sten Birger Rudnäs

Läs mer om Sten Birger Rudnäs