KONST / Litografier / Färglitografi 13351113
nr 1335 1113
Helena Elfgren
(f. 1960), Sverige
Färglitografi, "Väktarens blomma". Signerad, numrerad 129/180, daterad 2010. Motivet: 29,5x29,5
Helena Elfgren, svensk bildkonstnär född 1960.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 29 juni 2020
kl 20:12:21
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
29 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer