KONST / Litografier / Färglitografi 15887097

nr 1588 7097

Peter Dahl

(1934-2019), Sverige

Signerad ej numrerad. Färglitografi, bildmått: 28x41 cm, yttermått inklusive ram: 40x51 cm

Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 18 december 2023
kl 19:11:59

17/12 17:37:14 1      Vinnande bud

Peter Dahl

Läs mer om Peter Dahl