KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13491427
nr 1349 1427
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Träsnitt, 2 st, Signerad, 5x10 ca
Utrop:
500 kr
måndag 28 september 2020
kl 20:01:38
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg