ART / Lithographs / Litograph in colors 13152057
nr 1315 2057
Karl Höglund
(f. 1940), Sverige
Karl Höglund (b. 1940), Sweden. Djurgårdsfärja, 18/150. Signed. Subject: 66x53,
LITOGRAPH IN COLORS, Djurgårdsfärja. Signerad, numrerad 18/150. Motivet: 66x53 cm
Karl Höglund, born 1940, Swedish painter, graphic artist and sculptor.
1000
SEK 700
Monday Mars 23 2020
at 19:31:21
20/3 10:01:32
23/3 18:51:12
- Thema-auction
Mar 23
Read more about Grafik
Karl Höglund
Read more about Karl Höglund