KONST / Oljemålningar / Collage 13161422
nr 1316 1422
Lasse Stevenfeldt
(1930-2014), Sverige
Signerad, daterad 1968. Mixed media collage, 52x35 cm
Utrop:
500 kr
måndag 30 mars 2020
kl 19:37:48
Lasse Stevenfeldt
Läs mer om Lasse Stevenfeldt