ART / Oil paintings / Oil painting 13658354
nr 1365 8354
OIL PAINTING
unidentified artist. Signed, kvinna på café. Oil on canvas, 46x37,
Oidentifierad konstnär. Signerad, kvinna på café. Olja på duk, 46x37 cm
SEK 200
Monday December 7 2020
at 19:06:41
100 kr
150 kr