FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Book case 15759467
nr 1575 9467
BOOK CASE
1900-talets första hälft, birch wood. Width: 153 cm. Width: 34 cm. Height: 140 cm, a key, fanérbortfall, damages.
1900-talets första hälft, björk. Bredd: 153 cm. Djup: 34 cm. Höjd: 140 cm, nyckel
Condition: fanérbortfall, skador
600
SEK 300
Monday October 30 2023
at 20:13:43
30/10 20:08:43