ART / Lithographs / Litograph in colors 8482538
nr 848 2538
LITOGRAPH IN COLORS
Krallis, 87/120, subject size: 20x30,
Krallis, 87/120, motivets mått: 20x30
SEK 400
Monday September 23 2013
at 20:04:52
350 kr
300 kr