KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12655419

nr 1265 5419

Lars Lerin

(f. 1954), Sverige

Akvarell, Lars Lerin (f. 1954), Sverige. Vintermotiv från Lofoten. Signerad, daterad -84. Bladets mått: 57x85 cm

Lars Lerin, svensk akvarellmålare född i Munkfors 1954.

Utrop:

90.000 kr

Såld:

103.000 kr

måndag 15 juli 2019
kl 20:35:44

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Klassiska

Lars Lerin

Läs mer om Lars Lerin