KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15893218
nr 1589 3218
Knut Norman
(1896-1977), Sverige
Oljemålning, Signerad, Venedig. Olja på pannå, 32x40 cm, yttermått inklusive ram: 48x55 cm
Knut Norman, född 1896, död 1977, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 8 januari 2024
kl 18:58:33
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr