ART / Oil paintings / Oil painting 13095071
nr 1309 5071
OIL PAINTING
unidentified artist. Fruktkorg, no signature, around year 1900. Olja på pappannå, 43x30 cm,
Oidentifierad konstnär. Fruktkorg, ej signerad, omkring 1900. Olja på pappannå, 43x30 cm
600
SEK 300
Monday February 24 2020
at 19:53:22
21/2 20:48:23
23/2 11:50:58