ART / Lithographs / Litograph in colors 8952360
nr 895 2360
Evy Låås
(1923-1999), Sverige
Evy Låås (1923-1999), PT, Stämpelsignerad, sheet: 55x70,
LITOGRAPH IN COLORS (F), Evy Låås (1923-1999), PT, Stämpelsignerad, bladets mått: 55x70, (oramad)
Evy Låås, born 1923, dead 1999, Swedish painter and draughtsman.
300
Monday May 19 2014
at 20:01:49
Evy Låås
Read more about Evy Låås