KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 15847066
nr 1584 7066
James Coignard
(1925-2008), Frankrike
Carborundumetsning, Signerad, numrerad 33/75. Bladets mått: 37x45 cm, yttermått inklusive ram: 41x51 cm
James Coignard, fransk målare, grafiker född i Tours 1925, död 2008.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 11 december 2023
kl 19:43:53
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr
James Coignard
Läs mer om James Coignard