ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 16773594
nr 1677 3594
MIXED MEDIA
Bengt Bengtsson, Liberte. Tryck på plexiglas. Signed, mixed media, numbered 95/240, sheet: 27x18 cm, saknar fotställ.
Bengt Bengtsson, Liberte. Tryck på plexiglas. Signerad, blandteknik, numrerad 95/240, bladets mått: 27x18 cm
Condition: saknar fotställ
800
SEK 300
Monday February 3 2025
at 18:58:54
2/2 18:38:32