ART / Watercolor paintings & Drawings / Akvarell 3901161

nr 390 1161

Akvarell

Lenght: ()

signerad, 1928, uppdragna ekor, 38x32

300

SEK 300

Monday December 12 2005
at 16:00:00

12/12 12:10:42 1      Vinnande bud