KONST / Litografier / Färglitografi 16751018

nr 1675 1018

Marc Chagall

(1887-1985), Frankrike

"Les Saltimbanques" 1969. Signerad, numrerad, 4/50. Färglitografi, bildmått: 57x39 cm, yttermått inklusive ram: 82x61

Utrop:

60.000 kr

Såld:

48.000 kr

måndag 27 januari 2025
kl 19:24:21

  • Klassiska
  • 27 jan

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Marc Chagall

Läs mer om Marc Chagall