Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 16537183



*

nr 1653 7183


MIXED MEDIA

2 pcs, unidentified artist. Signed, mixed media, seabirds, outer dimensions including frame: 50x65 ca,


2 st, Oidentifierad konstnär. Signerad, blandteknik, Sjöfåglar, yttermått inklusive ram: 50x65 ca


Estimate:

600

Sold:

SEK 350

Auction date:

Monday October 28 2024
at 19:59:30


  • Bid history
Time Bidder Bid
28/10 19:17:54 1      100 kr
28/10 19:42:54 2      150 kr
28/10 19:43:58 1      200 kr
28/10 19:51:09 2      250 kr
28/10 19:53:13 1      300 kr
28/10 19:54:30 2      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik djurmotiv fågel fågelmotiv fåglar sjöfågel sjöfåglar vattenfärg
  • 8063 COLLAGE
    Maria Hagelby (b. 1957), Sweden. Signed, compositi..//
     

    Auction ends
    this Monday
    26 jan at 20:20
  • 8084 GOUACHE
    Michael Näslund. Signed, 50x60 cm, outer dimension..//
     

    Auction ends
    this Monday
    26 jan at 18:04




Ladda ner broschyr