KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13073327
nr 1307 3327
Träsnitt
2 st, Oidentifierad konstnär. Soldater & bönder, Signerade. Motivet: 28x22 & 24x22 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 17 februari 2020
kl 18:11:53
100 kr
150 kr
200 kr
700 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr