KONST / Litografier / Färglitografi 9772376
nr 977 2376
Färglitografi
Oidentifierad konstnär, signerad, 45/150, Komposition, motivet: 52 x 41
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 31 augusti 2015
kl 18:29:00
31/8 16:20:48