KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15528095

nr 1552 8095

Herbert Brunér

(1904-1959), Sverige

Oljemålning, Skogsväg med gärdesgård. Signerad, daterad 57. Olja på duk, 117x72 cm, yttermått inklusive ram: 131x87 cm

Herbert Brunér, svensk målare född 1904, död 1959.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 17 juli 2023
kl 18:17:05

15/7 14:19:47 1      Vinnande bud

Herbert Brunér

Läs mer om Herbert Brunér