KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16716261

nr 1671 6261

Etsning

Alice Helsing, Hundvalp. Signerad, numrerad 1/10. Bildmått: 16x9,5, yttermått inklusive ram: 30x21 cm

måndag 6 januari 2025
kl 19:17:59