KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 12931055

nr 1293 1055

Håkan Nyberg

(1938-2013), Sverige

Teckning, Håkan Nyberg (1938-2013), Sverige. Komposition. Signerad, daterad -66. Teckning/tusch, 34x42 cm

Håkan Nyberg, svensk konstnär född 1938, död 2013.

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 25 november 2019
kl 18:46:56

20/11 23:53:00 1      Vinnande bud

  • 25 nov

Specialauktion Håkan Nyberg

Läs mer om Specialauktion Håkan Nyberg

Håkan Nyberg

Läs mer om Håkan Nyberg