KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 15229447

nr 1522 9447

Teckning

Tusch. Signerad E Nilsson, 1914, pilsnergubbar. Bildmått: 19x13 cm, yttermått inklusive ram: 42x32 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 20 februari 2023
kl 19:32:46