KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17423225

nr 1742 3225

Apatfalvi Czene, Signerad, stilleben. Olja på duk, 48x60m RYM: 61x73

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 24 november 2025
kl 18:07:39

24/11 17:10:21 1      Vinnande bud