KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 10493112

nr 1049 3112

Gouache

Oidentifierad konstnär, signerad, 69x49

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 15 augusti 2016
kl 20:32:58

Gouache