ART / Etchings etc / Etching 12826133

nr 1282 6133

ETCHING

Gustaf Adolf Jansson, "Persona", 114/260. Signed. Subject: 32x25,

Gustaf Adolf Jansson, "Persona". Signerad, numrerad 114/260. Motivet: 32x25 cm

Yes

SEK 100

Monday October 21 2019
at 20:10:36

21/10 18:02:21 1      Vinnande bud