MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Rocking horse 14534381

nr 1453 4381

ROCKING HORSE

Med fjädrar, ponny, Usa. Length: 65cm, wear, damages.

Med fjädrar, ponny, Usa. Längd: 65cm

Condition: slitage, skador

300

SEK 300

Monday Mars 7 2022
at 19:32:38