KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14408511
nr 1440 8511
Wieslawa Kwiatkowska
(1925-2011), Polen
Oljemålning, Stilleben. Signerad. Olja på duk, 59x49, yttermått inklusive ram: 73x63 cm
Kondition: slitage
Wieslawa Kwiatkowska, bildkonstnär född 1925, död 2011.
Utrop:
700 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 20 december 2021
kl 18:21:35
300 kr
350 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
Wieslawa Kwiatkowska
Läs mer om Wieslawa Kwiatkowska