KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15671019

nr 1567 1019

Oidentifierad konstnär. Spansk adelsman, 1800-tal. Ej signerad. Olja på pannå, 24x20 cm, yttermått inklusive ram: 36x32 cm

Kondition: krackeleringar

Utrop:

4.000 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 25 september 2023
kl 20:10:00

23/9 20:18:39 1      Vinnande bud

  • Klassiska
  • 25 sep

Klassiska

Läs mer om Klassiska