KONST / Litografier / Färglitografi 15707236
nr 1570 7236
Johan Petterson
(f. 1957), Sverige
Häst. Signerad, numrerad 8/800, daterad -98. Färglitografi, bildmått: 15x19 cm, yttermått inklusive ram: 29x35 cm
Johan Petterson, svensk bildkonstnär född 1957.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 16 oktober 2023
kl 18:34:26
12/10 12:24:39
100 kr
16/10 18:20:41