KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9581029
nr 958 1029
Vinogradov, midnattsmässa, klosterkyrka, Ryssland, signerad, Dubblerad, 64x45
Kondition: krackeleringar
Utrop:
6.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 27 april 2015
kl 18:59:04
27/4 18:45:24
- Klassiska
27 apr
Klassiska
Läs mer om Klassiska