KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9581029

nr 958 1029

Vinogradov, midnattsmässa, klosterkyrka, Ryssland, signerad, Dubblerad, 64x45

Kondition: krackeleringar

Utrop:

6.000 kr

Såld:

4.000 kr

måndag 27 april 2015
kl 18:59:04

27/4 18:45:24 1      Vinnande bud

  • Klassiska
  • 27 apr

Klassiska

Läs mer om Klassiska