KONST / Litografier / Färglitografi 13486063
nr 1348 6063
Karl-Erik Forsberg
(1914-1995), Sverige
Färglitografi, "Ordet". Signerad, numrerad 33/150, daterad -91. Motivet: 31x27 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 21 september 2020
kl 18:47:57
100 kr
150 kr
200 kr
Karl-Erik Forsberg
Läs mer om Karl-Erik Forsberg