KONST / Litografier / Färglitografi 13914390

nr 1391 4390

Anders Wallin

(f. 1953), Sverige

Färglitografi, Anders Wallin (f. 1953), Sverige. Signerad. Motivet: 43x60 cm, yttermått inklusive ram: 64x84 cm

Anders Wallin, svensk målare född 1953.

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 19 april 2021
kl 19:27:57

Anders Wallin

Läs mer om Anders Wallin