ART / Lithographs / Litograph 16416109
nr 1641 6109
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Olle Bonniér (1925-2016), Sweden. Rymdserien. Signed, ej numrerad. Image dimensions: 12x41 cm, outer dimensions including frame: 20x50 cm,
LITOGRAPH, Rymdserien. Signerad, ej numrerad. Färglitografi, bildmått: 12x41 cm, yttermått inklusive ram: 20x50 cm
Olle Bonniér, born 1925 in Los Angeles, USA, Swedish painter, delad 2016.
SEK 100
Monday September 9 2024
at 19:35:45
6/9 08:24:39
Olle Bonniér
Read more about Olle Bonniér