KONST / Litografier / Färglitografi 16218372

nr 1621 8372

Åke Westin

(f. 1939), Sverige

"Havet". Signerad, numrerad 42/350. Färglitografi. Bladets mått: 31x22 cm, yttermått inklusive ram: 42x32 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 20 maj 2024
kl 19:22:48

Åke Westin

Läs mer om Åke Westin