KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15652004

nr 1565 2004

Oidentifierad konstnär. Stockholmsvy från Stadshuskajen. Signerad Bo A-son, Daterad -57. Olja på pannå, 66x80 cm, yttermått inklusive ram: 71x86 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

150 kr

måndag 25 september 2023
kl 20:26:25

30/8 15:13:32 1      100 kr
18/9 18:18:39 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 25 sep

Stockholm

Läs mer om Stockholm