KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13745299

nr 1374 5299

Akvarell

Oscar Martinez. Signerad, "Escondidilla". Motivet: 52x72cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 25 januari 2021
kl 20:05:08

25/1 20:00:08 1      Vinnande bud