FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Karusellhylla 5737460

nr 573 7460

Karusellhylla

Lenght: ()

England, längd: 46, djup: 46, höjd: 86

Condition: slitage, skador

100

SEK 2300

Monday Mars 30 2009
at 18:52:24