MÖBLER / Skåp & hyllor / Karusellhylla 5737460
nr 573 7460
Karusellhylla
England, längd: 46, djup: 46, höjd: 86
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
2.300 kr
måndag 30 mars 2009
kl 18:52:24
500 kr
200 kr
300 kr
400 kr
600 kr
900 kr
1.400 kr
6
1.300 kr
6
1.800 kr
7
1.700 kr
7
1.900 kr
8
2.000 kr
6
8
2.300 kr