MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Karmstolar 16711024

nr 1671 1024

Karmstolar

ett par, en gustaviansk, en gustaviansk stil. Bredd: 60 cm, höjd: 92 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 6 januari 2025
kl 18:07:30