ART / Lithographs / Litograph in colors 12257481
nr 1225 7481
LITOGRAPH IN COLORS
Paul Klee, signerad i tryck, "Plan einer maschinen anlage", sheet: 25x33 cm + book,
Paul Klee, signerad i tryck, "Plan einer maschinen anlage", bladets mått: 25x33 cm + bok
1500
SEK 1000
Monday December 17 2018
at 18:11:34
17/12 17:06:13