KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 9098205

nr 909 8205

Blyerts

Oidentifierad konstnär, "Jethro Tull", 70 x 45

Kondition: slitage, skador

Utrop:

400 kr

måndag 1 september 2014
kl 18:14:09