KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12757360

nr 1275 7360

Ted Ström

(f. 1944), Sverige

Akvarell, Signerad, daterad 2005, "Fyren vid yttre farleden", Motivet: 21x31 cm

Ted Ström, svensk bildkonstnär, grafiker, musiker och kompositör, född 1944.

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 16 september 2019
kl 20:47:00

Ted Ström

Läs mer om Ted Ström