KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17277192
nr 1727 7192
Kai Morten-Glud
(1912-1992), Danmark
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 27x34 cm, yttermått inklusive ram: 46x54 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 29 september 2025
kl 20:36:25
150 kr
Kai Morten-Glud
Läs mer om Kai Morten-Glud