KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13581452

nr 1358 1452

Anders Lind, Signerad. Olja på duk, 54x71 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 2 november 2020
kl 20:43:14