ART / Oil paintings / Oil painting 13581452
nr 1358 1452
OIL PAINTING
Anders Lind. Signed. Oil on canvas, 54x71,
Anders Lind, Signerad. Olja på duk, 54x71 cm
SEK 300
Monday November 2 2020
at 20:43:14
250 kr