KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13746331

nr 1374 6331

Akvarell

Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Marin, 23x39 cm. Ej signerad. Ej signerad. Ej signerad

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 25 januari 2021
kl 18:49:28