ÖVRIGT / Textilier & Vintage / Plommonstop 10706161
nr 1070 6161
Plommonstop
+ hög hatt i ask
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 21 november 2016
kl 19:20:03
16/11 12:06:32
100 kr
17/11 19:05:23