KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14035103
nr 1403 5103
Robert Jäckel
(1872-1952), Sverige
Oljemålning, Damporträtt. Signerad, daterad 22. Olja på duk, 65x55, yttermått inklusive ram: 80x70 cm
Robert Jäckel, svensk bildkonstnär född 1872, död 1952.
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 14 juni 2021
kl 18:53:51
14/6 16:47:13
300 kr
14/6 18:48:51
Robert Jäckel
Läs mer om Robert Jäckel