KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14177040
nr 1417 7040
Oidentifierad konstnär. 1600-/1700-tal. Ej signerad. Olja på duk, 48x54, yttermått inklusive ram: 62x69 cm
Utrop:
5.000 kr
Såld:
6.400 kr
måndag 6 september 2021
kl 20:39:46
4.000 kr
4.200 kr
4.600 kr
5.400 kr
6.000 kr
6.000 kr
6.000 kr (Budbetjänt)
6.200 kr