MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 12144432
nr 1214 4432
Stolar
Ett par, Chiavari, Colombo Sanguineti, Italien, flätad sits. Höjd: 106
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 29 oktober 2018
kl 20:42:48
500 kr
600 kr
1.100 kr